jv33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* wszystkie zdjecia są włanością Mazowieckiej Spółki Reklamowej - zakazuje się ich kopiowania.

 

galeria

de google translate gb  google translate fr google translate it  google translate spain  google translate

 

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ

 

 

Do poprawnego wyświetlania witryny potrzebna jest przeglądarka Google Chrome

 

PARK MASZYN:


Ploter MILD solwentowy do druku wielkoformatowego

MIMAKI JV33 ( epson DX5 )

 

mimaki jv33
Ploter ten drukuje w technologii zmiennej kropli z rozdzielczością maksymalną 1440dpi - gwarantującą fotograficzną jakość prac. Poza idealną jakością wydruku model JV33 został zaopatrzony w nowe głowice Epson DX5 znacznie zwiększające prędkość pracy. JV33 to idealne rozwiązanie dla każdej pracowni reklamy wizualnej. Poprawiono w niej system grzałek, który dorównał tym w Rolandzie, a także usprawniono oprogramowanie RasterLink Pro3, które radzi sobie teraz nawet z bardzo dużymi plikami. Nowo zaprojektowana głowica drukująca Epson DX5 pozwala na łatwy montaż oraz kalibrację. Wielokrotnie nagrodzony ploter JV33 pozwala na druk w rozdzielczości 1440x1440dpi. Paskowanie w trybie dwukierunkowym zostało wyeliminowane dzięki symetrycznego ustawieniu 4 kolorów. Atrament w obydwu kierunkach jest teraz kładziony w tej samej kolejności kolorów, a nie jak w JV3 gdzie kolejność kładzenia kolorów w drugim kierunku była dokładnie odwrotna co powodowało powstawanie zauważalnych "pasków" przy druku dwukierunkowym. Nowe dampery czyli filtry na głowicy posiadają mikrozawór, który zabezpiecza przed przelewaniem się atramentu pomiędzy kolorami poprzez dysze drukujące. Ten istotny problem, który występował w poprzedniej generacji głowic tutaj został całkowicie wyeliminowany.

 


Ploter ECO solwentowy do druku wielkoformatowego

MUTOH ROCKHOPPER II 64" ( epson DX4 )

 

mutoh rh II 64
Ploter ten, straszy technologicznie, służy głównie do produkcji bannerów i ppaieru blue back side dlo billboardów. Sama marka wraz z całą serią maszyn jest uznana w swej branży za sprzęt dobry i sprawdzony. Zainstalowane w tym ploterze głowice DX4 (4szt) pozwalaja na precyzyjny druk o niskiej kropli. Technologia drukowania: Drop-On-Demand Vardot Piezo Inkjet EPSON DX4, Liczba głowic / ilość dysz: 4 głowice / 360 dysz , Rodzaj atramentu: Polski eco solvent, system zasilania: stałe zasilanie, rozdzielczość maksymalna: 1440 x 1440 dpi, prędkość zadruku: 12,4 m2/h (720 x 720 dpi). W branży ploter ten jest nazywany "mułem roboczym" :).

 


 

Ploter tnący do plotowania dowlnych kształtów w folii

MUTOH SC 550 ( 55cm )

 

mutoh sc550
Ploter tnący mutoh sc550 to bardzo solidny i sprawdzony sprzet. Jako jeden z nilicznych ploterów tnących na wyjątkowo solidne wałki osi x, dzieki czemu nie przesuwa stratnie folii nawet na wielometrowych odległościach. Natomiast nacisk nożna jest na tyle silny ( co zupełnie nie jest do osiągniecia w przypoadku chińskich ploterów tnących ), że urządzenie to jest wykorzystywane przez wielu kamieniarzy w Polsce do piaskowania płyt nagrobkowych. Aby było to możliwe musi on wyciąć napisy w folii do piaskowania, która jest wyjątkowo gruba i żaden chińczyk nie potrafi sobie z tym poradzić. Wycinamy nim kształty, napisy, loga, ozdoby itp.

 


Frezarka górnowrzecionowa

BOSCH POF 1200 - AE

 

bosch
Frezarka ta umożliwia nam na przykład wycinanie obrysu płyt w np human standach ale i innych zleceniach. Wstępny wybór prędkości obrotowej dzięki zastosowaniu systemu Bosch Electronic z pokrętłem nastawczym i włącznikiem umożliwiają regulację tempa pracy. Jest dla operatora łatwa i szybka w obsłudze. Wydajny silnik o mocy 1.200 W do wymagających prac umożliwia ciągłą pracę co przekłada sie na skrócenie czasu oczekiwania na gotowy produkt. Przyłącze do odsysania pyłu – umożliwia bezpyłową pracę i ochronę przed niszczeniem zamówionego towaru.

 


ponadto posiadamy na wyposażeniu

kompletny sprzęt budowalny

 

budowlanka
Umożliwia on nam dowolne montaze: wiele ( o różnych długosciahch ) drabin, rusztowania warszawskie, rusztowania poznańskie, środki transportu, wiertaki, młoty udarowe, śzlifierki kątowe do cięcia metalu, aluminium i betonu, wkrętaki, "śruby" do odwiertów w ziemi itd...

 


 

 

 

 

 

Mazowiecka Spółka Reklamowa w skrócie:

reklama w liczbachreklama w liczbach

 

 

 

05-230 Kobyłka
ul. Serwitucka 33
(22) 245 32 07
(0) 510 800 308

biuro@producent-reklam.pl
bok@reklameo.pl

tontarski@reklameo.pl
NIP: 1251397797
REGON: 141416205

PEŁNE DANE KONTAKOWE

Menu